Strona głównaAktualnościGrecjaTurystyka dla wszystkich- wnioski o vouchery

Turystyka dla wszystkich- wnioski o vouchery

Otwarcie platformy na stronie internetowej voucher.gov.gr w ramach programu Turystyka dla wszystkich osób posiadających NIP (ΑΦΜ).

Platforma pozostanie otwarta do czwartku 21 lipca godziny 23:59, natomiast wnioski można składać także w Centrum Obsługi Obywateli (ΚΕΠ).

Wnioski o 200.000 voucherów nie są rozpatrywane pod względem kolejności składania wniosku, beneficjenci zostaną wybrani za pomocą losowania. Beneficjentami programu są osoby, których dochód indywidualny nie przekracza 16.000 euro, a dochód rodzinny 28.000 euro.

Beneficjenci będą mogli otrzymać cyfrową kartę debetową, którą będą mogli wykorzystać podczas ich pobytu w dowolnym hotelu lub obiekcie w całym kraju. Konieczne jest posiadanie smartfona, który obsługuje płatności zbliżeniowe NFC.

Banki, które współpracują z danym programem to Alpha Bank oraz Viva Wallet. Nie jest konieczne posiadanie konta w powyższych bankach, wystarczy pobrać ich aplikację.

Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o termin lub okres pobytu w wybranych obiektach. Jedynym warunkiem jest to, aby kwota do zapłaty nie przekraczała 150 euro (lub 200 euro dla osób z niepełnosprawnością).

Opr. Paolina Sokulska

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne