Strona głównaAktualnościGrecjaWi-Fi na pokładzie samolotów Aegean Air

Wi-Fi na pokładzie samolotów Aegean Air

Wiodąca grecka linia lotnicza Aegean ogłosiła w czwartek, że wrażenia podczas lotu przyspieszą jeszcze bardziej wraz z wprowadzeniem szybkich łączy szerokopasmowych na pokładzie, zasilanych przez Europejską Sieć Lotniczą (EAN).

Wielokrotnie nagradzane rozwiązanie łączności, dostarczane przez Inmarsat i Deutsche Telekom, zostanie zainstalowane we wszystkich istniejących i nowych samolotach Aegean Airbus A320 i A321 do 2025 r., a siedem pierwszych będzie je obsługiwać od czwartku.

Od tego tygodnia pasażerowie Aegean będą mieli dostęp do trzech różnych pakietów Wi-Fi, w tym bezpłatnej 10-minutowej usługi „wypróbuj, zanim kupisz”, aby przeglądać Internet, wysyłać i odbierać wiadomości e-mail oraz uzyskiwać dostęp do wiadomości i aplikacji społecznościowych. Będzie można to rozszerzyć, wybierając pakiet „tekst i surfowanie” lub uaktualniając do opcji „przesyłania strumieniowego”, która dodaje możliwość oglądania filmów lub słuchania audio online.

Jako najszybsze w Europie szerokopasmowe łącze na pokładzie, EAN oferuje niezrównane prędkości, nieprzerwany zasięg w całej Europie i znacznie mniejsze opóźnienia niż jakakolwiek inna usługa łączności lotniczej na rynku.

W ramach tej umowy firma Aegean nawiązała również współpracę z Display Interactive w celu stworzenia spersonalizowanego portalu cyfrowego, umożliwiającego pasażerom dostęp do pakietów Wi-Fi i bogatej platformy rozrywkowej przy użyciu ich urządzeń osobistych. Dzięki temu pasażerowie będą mogli korzystać z wielu opcji rozrywki (muzyka, seriale, filmy dokumentalne, kreskówki, gry, codzienne wiadomości itp.), otrzymywać informacje o podróży w czasie rzeczywistym i zarejestrować się w programie lojalnościowym Aegean Miles+Bonus.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne