Strona głównaAktualnościGrecjaStefanos Tsitsipas wypuszcza limitowaną edycję souvlaków w Stalactites, aby zebrać fundusze

Stefanos Tsitsipas wypuszcza limitowaną edycję souvlaków w Stalactites, aby zebrać fundusze

Zdecydowanie uśmiechniesz się, gdy spróbujesz limitowanej edycji „Tsitsipas Souvlaki” firmy Stalactites. Słynna grecka restauracja Stalactites w Melbourne ponownie połączyła siły z grecką gwiazdą Stefanosem Tsitsipasem, aby ponownie wypuścić na rynek limitowaną edycję souvlaków.

100% tegorocznej sprzedaży pomoże osobom dotkniętym problemamy wynikającymi z pandemii COVID-19 Souvlaki z limitowanej edycji są dostępne od poniedziałku 1 lutego do środy 24 lutego.

Darowizny zostaną podzielone między dwie organizacje charytatywne – SecondBite z Melbourne i „Together for the Children”, organizację charytatywną bliską sercu Tsitsipasa w Grecji.

„Tsitsipas Souvlaki” (17 USD) obejmuje gyros jagnięcy, pomidory, tzatziki, świeży granat, cebulę, miętę, pokruszoną fetę i frytki.

„Nazywanie souvlaków imieniem naszych bohaterów Australian Open Hellenic jest naszą tradycją od 2006 roku i cieszymy się, że możemy ponownie połączyć siły z Tsitsipasem. (…) zachęcamy wszystkich spróbowania souvlaków i pomocy innym w ten sposób. Obiecujemy, że nie zawiedziemy i ich smak będzie jeszcze lepszy, ze świadomością, że jest to szczytny cel ”- powiedziała współwłaścicielka Stalactites, Nicole Papasavas.

Warto zaznaczyć, ze w ubiegłym roku 100% sprzedaży „Tsitsipas Souvlaki” skierowano w stronę australijskiej pomocy przeciwpożarowej.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne