Strona głównaAktualnościGrecjaRekord Guinnessa pobity przez greckiego sportowca

Rekord Guinnessa pobity przez greckiego sportowca

Rekord Guinnessa w największej liczbie pompek z uwolnieniem dłoni w ciągu minuty został pobity przez greckiego sportowca George’a Kotsimposa. Ydało mu się osiagnąć spektakularny wynik wykonując 64 pompki w ciągu minuty. Pobił tym samym poprzedni rekord, który wynosił 58 pompek w ciągu jednej minuty.

Pochodzący z Heraklionu na Krecie Kotsimpos poważnie zranił się w prawą rękę zaledwie kilka miesięcy przed pobiciem poprzedniego rekordu, czyniąc to osiągnięcie jeszcze bardziej imponującym. W porównaniu ze standardową wersją ćwiczenia, pompki z uwolnieniem dłoni są trudniejsze. Zamiast trzymać ręce mocno na podłodze, pompki z uwolnieniem dłoni obejmują podnoszenie rąk po każdym powtórzeniu.

Zamiast spędzać czas w zamknięciu, oglądając Netflix na kanapie lub zwyczajnie odpoczywajac, Kotsimpos niestrudzenie trenował, aby osiągnąć imponujący wyczyn. Trenował w ramach projektu „Iron Body” w Heraklionie, którego sportowcy pobili w przeszłości cztery inne rekordy Guinnessa. Monitorowany i nagrywany przez specjalny zespół, Kotsimpos pobił rekord w ośrodku treningowym Iron Body i był kibicowany przez przyjaciół i innych sportowców.

Gratulujemy osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: ΑΠΕ-ΜΠΕ

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne