Strona głównaAktualnościGrecja"Razem biegniemy dla życia"- bieg przeciwko rakowi

„Razem biegniemy dla życia”- bieg przeciwko rakowi

W niedzielę, 30 września br. odbędzie się po raz czwarty z rzędu 5 kilometrowy bieg i 2 km. marsz organizowany przez Panhelleńske Stowarzyszenie Kobiet z Rakiem Piersi „Alma Zois” i Organizację Susan G. Komen dla Cure ®, który jest wyrazem poparcia kobiet dla walki z rakiem piersi.

Tysiące kobiet, mężczyzn i dzieci pobiegną ulicami miasta, solidaryzując się z chorymi na nowotwór.

Wspólny bieg pod nazwą „Razem biegniemy dla życia” – to nie tylko popularyzowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, ale przede wszystkim promowanie profilaktyki nowotworów piersi i wczesnego ich wykrywania. Intencją organizatorów jest przekonanie pań do regularnych badań, a także zebranie funduszy dla Stowarzyszenia „Alma Zois” od lat działającego na rzecz kobiet chorych na nowotwór.

Start biegu odbędzie się w Zappeion o godz. 11:00

Koszt uczestnictwa -5€

Rejestracji można dokonać na stronie www.almazois.gr/race2012 za pomocą karty kredytowej lub w siedzibie Stowarzyszenia (Arystoteles 79-81- Pl.Victorias do 28.9) i w kiosku Stowarzyszenia w Zappeion w sobotę 29.9. od 12:00 – 18:00 lub w dniu wyścigu, niedziela 30.9 od 08:00 aż, tuż przed wyścigiem!
oraz w wybranych miejscach Aten (w Hard Rock Café Athens & Hard Rock Café Glyfada od 1.9 – 29.9, w The Mall Athens 15.9 -… 28.9 i w IKEA 15.9 – 28.9)

Każdy uczestnik podczas rejestracji otrzymuje koszulkę i kapelusz wyścigu.

Więcej informacji na stronie: www.almazois.gr

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne