Strona głównaAktualnościGrecjaKri Kri otworzyło muzeum lodów w Serres

Kri Kri otworzyło muzeum lodów w Serres

Firma Kri Kri skończyła w tym roku 70 lat i świętowała, tworząc niezwykłe miejsce na mapie Serres, które zaprowadzi odwiedzających do wspaniałego świata najbardziej lubianych i pysznych słodyczy.

Rok 2024 jest kamieniem milowym dla greckiego przemysłu mleczarskiego, oznaczającym 70 lat stałego rozwoju, dostaw i innowacji. Podróż ta została przypieczętowana dbałością o każdy produkt opatrzony znakiem firmowym Kri Kri.

Aby uczcić tę ważną rocznicę, firma otworzyła muzeum i park rozrywki w Serres. Muzeum, zlokalizowane obok fabryki Kri Kri przy drodze krajowej Serron-Drama, otworzyło się 12 marca 2024 roku. To muzeum edukacyjne i rekreacyjne zarówno dla młodych, jak i starszych, pełne historii, tajemnic i magii lodów.

Zajmuje 2 tysiące metrów kwadratowych i składa się z sześciu różnych sal, pełnych kolorów i nowoczesnych eksponatów, w których zwiedzający podróżują w czasie, odkrywają tajemnice lodów, ich historię i ewolucję, a na koniec mają okazję przygotować i skosztować swojego ulubionego smaku w warsztacie lodziarskim.

Wiedza zaprezentowana jest tam w najbardziej imponujący sposób, w nowoczesnej przestrzeni, która przyciąga uwagę. Park tematyczny jest idealnym miejscem na imprezy dla dzieci, zdjęcia, zabawy dla młodszych i starszych oraz oczywiście na delektowanie się lodami.

muzeum lodów

Zwiedzanie grupowe odbywa się co około 20 minut i trwa mniej więcej godzinę. Dzięki tej inicjatywie Kri Kri świętuje okrągłą rocznicę swojej działalności i jeszcze bardziej wspiera lokalną społeczność.

Wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania wizyty w „Fabryce Lodów” znajdziesz tutaj.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne