Strona głównaAktualnościGrecjaHotel Grace Santorini otrzymał tytuł „Top Mediterranean Resort” na rok 2018

Hotel Grace Santorini otrzymał tytuł „Top Mediterranean Resort” na rok 2018

Luksusowa Grace Santorini otrzymała nagrodę Top Mediterranean Resort bieżącego roku, przyznawaną przez organizatorów Mediterranean Resort & Hotel Real Estate Forum (MR & H).

Organizowane przez Questex Hospitality Group, forum MR & H to miejsce spotkań inwestorów hotelowych i deweloperów. Nagrody Top Mediterranean Resort Awards zostały przyznane za uznanie wybitnych ośrodków i ośrodków wielofunkcyjnych w całym regionie.

Ten wspaniały hotel został wykuty w klifie na najbardziej romantycznej wyspie w Grecji. Jest on stromo rozpięty na różnych poziomach, z widokiem na Skaros Rock i wspaniałą restauracją zajmującą własne piętro. Przy tarasie znajduje się także długi basen bez krawędzi, w którym wieczorem można napić się koktajli.
Grace Santorini zwyciężyła w Top Mediterranean Resort jako już funkcjonująca posiadłość, natomiast Fouka Bay na Północnym Wybrzeżu Egiptu została ogłoszona zwycięzcą Top Mediterranean Resort będącego obecnie w fazie rozwoju.

Obydwa te ośrodki są laureatami nagród w 2018 roku.

„Cieszymy się, że Grace Santorini została wybrana najlepszym śródziemnomorskim kurortem 2018 roku. Zdobycie takiego wyróżnienia jest dowodem ciągłej ciężkiej pracy każdego z naszych kolegów w celu stworzenia niezapomnianych wrażeń dla naszych gości. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że hotel nadal świeci na tym bardzo konkurencyjnym rynku” – powiedziała Lena Livanidou, szefowa Grace Hotels.

* Źródło: GTPHeadlines
opr. Paulina Hędrzak

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne