Strona głównaAktualnościGrecjaBezpłatnie rowerem wzdłuż wybrzeża

Bezpłatnie rowerem wzdłuż wybrzeża

Po raz drugi w tym roku, miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mają okazję do bezpłatnego korzystania z rowerów w Flisvos Paleo Faliro.

Program dla pasażerów transportu publicznego „Tramwaj – rower, równoległe trasy 2011” ruszył w środę 7 lipca i potrwa do 30 września. Rowery będą dostępne od środy do soboty w godz.17:30 – 20:30.

 

Żeby bezpłatnie wypożyczyć rower, pasażerowie muszą okazać jedynie skasowany bilet (nawet po upływie półtorej godziny od jego ważności) na wszystkie rodzaje transportu publicznego oraz oddać do depozytu dowód tożsamości lub prawo jazdy. Rower i sprzęt ochronny otrzymujemy na czas do 1,5 godziny. Dokumenty zostaną zwrócone po oddaniu roweru.

Uczestnikom udostępniono 35 rowerów, z których 20 jest składanych i mogą być transportowane przez wszystkie środki transportu. W dyspozycji znajdują się również rowery dla dzieci i rowery z dodatkowym siedzeniem.

Wypożyczalnia działa w Flisvos, Centrum Kultury Paleo Faliro / Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Παλαιού Φαλήρου  (między przystankiem tramwajowym „Flisvos Park /Πάρκο Φλοίσβου” i „Flisvos /Φλοίσβος”).

con_info Więcej informacji:  www.tramsa.gr , tel. 210 9978 030

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne