Strona głównaAktualnościGrecja77.592 wnioski na Uniwersytet...

77.592 wnioski na Uniwersytet…

77.592 wnioski – rekordowym udziałem zakończył się o północy 10 grudnia 2009 okres składania wniosków na programy nauczania w Greckim Uniwersytecie Otwartym / Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο (EAΠ) na rok akademicki.

Selekcja studentów zostanie udostępniona publicznie w elektronicznym procesie (loterii), która odbędzie się w sobotę 19 grudzień 2009 o godz. 10:00 w siedzibie EAP/ Ε.Α.Π. Patras, ul. Parodos Aristotelous 18/ Πάροδο Αριστοτέλους 18, Perivola Patras / Περιβόλα Πατρών (Budynek administracyjny).

Kandydaci mogą sprawdzić wyniki zaraz po losowaniu na stronie internetowej www.eap.gr Ponadto losowanie będzie dostępne dla prasy. Pierwszeństwo w losowaniu będą mieli wnioskodawcy, którzy ukończą 23 rok życia do dnia 31 grudnia 2009.

Wybrani kandydaci proszeni są do odwiedzenia strony internetowej EAP od razu po losowaniu, aby dowiedzieć się o procesie rejestracji oraz zapoznać się z niezbędnymi formularzami rejestracyjnymi, które należy wypełnić i wysłać do EAP do piątku 15 stycznia 2010 (ostateczny termin).

Oferta nauczania odbywa się metodą kształcenia na odległość (online). Do otrzymania dyplomu (pomyślnego zakończenia) wymagane jest skuteczne monitorowanie (i pomyślne zdanie egzaminu), co najmniej 12 jednostek tematycznych wciągu 4 lat.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne