Strona głównaAktualnościPolskaTwoj osobisty przewodnik podczas Euro 2012

Twoj osobisty przewodnik podczas Euro 2012

Po raz pierwszy w historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej turyści i kibice, będą mogli bezpłatnie korzystać z przewodnika informującego na temat kraju gospodarza, nie tylko za pośrednictwem Internetu, ale również aplikacji mobilnej na smartfony.

Polish Guide dostarcza kibicom i podróżnym niezależnie czy posiadają bilety na mecze czy nie szeroki zakres informacji na temat „Stref Kibica”, stadionów i centrów pobytowych, transportu miejskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego, opieki medycznej i bezpieczeństwa, Ambasad Kibica i wolontariatu, zakwaterowania oraz wszelkie informacje praktyczne o Polsce i polskich Miastach Gospodarzach, regionalnych zwyczajach, ciekawostkach, a także kuchni.

Przewodnik Polish Guide działa podobnie do sklepu internetowego dostępny jest w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i francuskim,.

Thomas, bohater filmu animowanego dostępnego na stronie głównej serwisu Polish Guide przedstawia jak korzystać z portalu oraz jak ściągnąć przewodnik po Polsce na smartfona.

Z myślą o kibicach, którzy zamierzają podróżować po Polsce w czerwcu 2012 roku stworzono specjalną kartę Polish Pass, która umożliwia szybkie zaplanowanie pobytu i internetowego zakupu noclegu, transportu i ubezpieczenia medycznego. Jednocześnie użytkownik będzie mógł stworzyć własny plan podróży, zawierający najbardziej interesujące go wydarzenia i miejsca, które zamierza odwiedzić w Polsce. Karta jest imienna i przesłana na domowy adres kibica. Na niej  zostaną zapisane wszystkie informacje dotyczące jego „zakupów”, dzięki czemu zawsze będzie miał dostęp do swojego planu podróży po Polsce. Kibic posiadający Polish Pass będzie mógł się wszędzie legitymować tym jednym dokumentem.

Polish Pass dystrybuowany jest wyłącznie przez Internet przez niżej wymienione,  wybrane przez PL. 2012 portale rezerwacyjne, które od wielu lat obecne są w branży turystycznej w Polsce:

EURO2012_polishpass Polish Travel Quo Vadis (www.polishpass.org)
Netmedia (http://www.polishpass.com.pl/)
System Online (https://www.expressbooking.com)

Po dokonaniu zakupu wystarczy wydrukować voucher na zwykłej drukarce. Jest on ważny wyłącznie z imiennym dokumentem tożsamości, na nim wymienionym.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne