Strona głównaAktualnościGrecjaTravvy Awards 2021: Grecja wygrywa na „Turystycznych Oscarach” w Miami

Travvy Awards 2021: Grecja wygrywa na „Turystycznych Oscarach” w Miami

Grecja otrzymała cztery wyróżnienia na Travvy Awards 2021, jednym z wiodących wydarzeń na amerykańskim rynku turystycznym.

Znane również jako „Oscary” amerykańskiego przemysłu turystycznego, coroczne nagrody Travvy Awards wyróżniają i nagradzają najlepsze destynacje, touroperatorów i firmy turystyczne/podróże, w oparciu o głosy dyrektorów branży turystycznej. W tegorocznym głosowaniu wzięło udział ponad 90 000 profesjonalistów z branży turystycznej, którzy wyrazili swoje preferencje w 140 kategoriach.

Grecja zdobyła trzy złote nagrody i została uznana jako:

  • Najlepszy cel podróży na Morzu Śródziemnym
  • Najlepszy międzynarodowy cel rejsów wycieczkowych
  • Najlepsze międzynarodowe luksusowe miejsce docelowe.

Ponadto Grecja została uznana za drugą najlepszą (srebrną) International Expendition / Adventure Destination na rok 2021.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w zeszłym tygodniu w Miami w obecności dyrektorów amerykańskiej branży turystycznej, przedstawicieli narodowych organizacji turystycznych i dziennikarzy.

Grecję reprezentował dyrektor serwisu Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej w USA i Kanadzie Konstantinos Harokopos.

Zwycięzcy prestiżowej nagrody Travvy Award zostaną zaprezentowani w magazynie Agent @ Home i przedstawieni na TravelPulse.com. Zostaną również uhonorowani na uroczystej gali rozdania nagród.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne