Strona głównaAktualnościGrecjaRuszyła sprzedaż biletów na Igrzyska Olimpijskie 2012

Ruszyła sprzedaż biletów na Igrzyska Olimpijskie 2012

We wtorek, 15 marca na 500 dni przed rozpoczęciem letnich igrzysk, które od 27 lipca do 12 sierpnia 2012 roku odbędą się w Londynie, rozpoczęła się oficjalna dystrybucja biletów na olimpijskie areny.

Termin zgłoszenia się nie ma znaczenia. Dostępnych jest 6,6 miliona wejściówek w cenie od 20 do 2.012 funtów. Jeśli chętnych będzie więcej, o tym, kto dostanie bilety, rozstrzygnie losowanie.

Kupić bilet można na oficjalnej  stronie igrzysk http://www.tickets.london2012.com, do 26 kwietnia 2011 do godziny 23:59.

Można złożyć maksymalnie jeden wniosek na jeden adres e-mail i na jedną kartę płatności Visa. Płatność zostanie podjęta między 10 maja i 10 czerwca 2011 roku.

Aby ubiegać się o bilety musisz mieć 16 lat, być mieszkańcem Wielkiej Brytanii lub wyznaczonych przez organizatorów krajów europejskich, m.in. Polski. Jeśli nie jesteś rezydentem Wielkiej Brytanii lub wyznaczonych krajów europejskich, bez względu na obywatelstwo, możesz ubiegać się o bilety za pośrednictwem Narodowego Komitetu Olimpijskiego (NOC) lub Narodowego Komitetu Paraolimpijskiego (NPC).

Bilety sprzedawane są na zasadzie sesji. Każda sesja ma limit biletów, który będzie wyraźnie widoczny.

Możesz ubiegasz się o bilety w kategorii cenowej lub na konkretne miejsca. Aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie biletów możesz ubiegać się o kilka sesji w różnych przedziałach cenowych, jeśli preferowana przez ciebie kategoria cenowa jest już nie dostępna.

Oferowane są specjalne ceny dla młodzieży i seniorów, należy zwrócić uwagę na odpowiedni symbol.

We wrześniu 2011 roku ponownie zostanie wznowiony proces sprzedaży dla wszystkich, którzy przeoczyli pierwszą datę.

con_info Więcej informacji : www.tickets.london2012.com

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne