Strona głównaBez kategoriiRegulamin Panoramy Firm

Regulamin Panoramy Firm

Zamieszczając wpis do Panoramy Firm jesteś zobowiązany do podania prawdziwych danych kontaktowych.

Prosimy o używanie polskich liter (ą, ę, ć, ó, ż, ź) oraz sprawdzenie poprawności językowej wpisu.

Zabronione jest pisanie wyrazów lub całych zdań za pomocą WIELKICH LITER.

Firmę można dodać maksymalnie do 5 kategorii, kategorie, do których chcemy, dodać firmę muszą odpowiadać rodzajowi prowadzonej działalności.

Zabronione jest używanie słów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem.

Panorama Firm zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskam dzięki działalności związanej z serwisem. Pod tym określeniem występują informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu (np. zmiany, promocje), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.)

Dodając wpis do Panoramy Firm wyrażasz zgodę na umieszczanie przy nim komentarzy i ocen, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Serwis Polonoram.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść wpisów ani komentarzy. Wszelkie wynikłe spory będą rozstrzygane pomiędzy zainteresowanymi stronami, bez udziału Polonorama.com.

Serwis Polonorama.com nie ponosi odpowiedzialności za cenę, rodzaj, jakość, bezpieczeństwo, wiarygodność oraz wartość usług lub towaru oferowanego przez Firmy ogłaszające się w Panoramie Firm.

Korzystając z treści zawartych w katalogu robisz to wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Serwis Polonorama.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej.

Dodając Wpis do Panoramy Firm oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem jak również, że w pełni go akceptujesz.

Jesteś świadomy także tego, że złamanie regulaminu może spowodować trwałe usunięcie Twojego wpisu.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne