Strona głównaAktualnościGrecjaRoboty informują pasażerów na lotnisku Eleftherios Venizelos o koronawairusie

Roboty informują pasażerów na lotnisku Eleftherios Venizelos o koronawairusie

Nowa technologia i wdrożenie robotów Pepper została opracowana przez Mobile Technology, tym razem w celu poinformowania społeczeństwa o środkach ochrony przed koronowirusem. Należy przestrzegać ich na lotnisku i podczas lotów.

„Twoje zdrowie jest naszym priorytetem” – największe lotnisko w Grecji oświadczyło, że zrekrutowało popularne roboty Pepper, aby przekazywały informacje podróżnym (w języku greckim i angielskim). Praca robotów rozpoczęła się od 15 czerwca.

Pierwsza aplikacja została zaprojektowana dla chińskich pasażerów w ich języku ojczystym, dzięki czemu „Eleftherios Venizelos” jest jednym z pierwszych portów lotniczych w Europie wdrażających ro rozwiązanie, czytamy w oświadczeniu przedstawicieli.

Druga aplikacja została zaprojektowana z myślą o pasażerach mówiących po grecku i anglojęzycznych, którzy chcą być informowani o lotach, pogodzie itp.

Ponadto roboty Pepper mogą bawić publiczność quizem wielokrotnego wyboru na temat Partenonu, a także grami edukacyjnymi, Podkreślić należy, że mogą także przeprowadzać krótkie publiczne badanie satysfakcji.

Mobile Technology – jako certyfikowany partner producenta SoftBank Robotics – podjął się zaprojektowania wszystkich trzech aktywnych aplikacji.

mm
Źródło: ΑΠΕ-ΜΠΕ

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne