Strona głównaAktualnościInformacje polonijneXII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne "Podkarpackie 2016"

XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne „Podkarpackie 2016”

Miło nam jest poinformować, że uruchomiliśmy formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w XII Światowych Zimowych Igrzyskach Polonijnych Podkarpackie 2016, 27 lutego – 6 marca 2016 roku.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić on-line REJESTRACJA gdzie najpierw należy:

  1. zarejestrować się (kliknąć w Rejestracja)
  2. wypełnić dane i utworzyć użytkownika (Utwórz użytkownika)
  3. Zalogować się i mieć dostęp do formularza zgłoszeniowego.
  4. Wypełnić formularz i wysłać zgłoszenie.

Rejestracja uczestników trwa do dnia 24 stycznia 2016 r. włącznie. Opłaty należy dokonać przelewem na konto podane w panelu rejestracyjnym.

Uczestnikom Igrzysk zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie (obiadokolację, i śniadanie) w atrakcyjnym hotelu w kwocie 160 zł brutto za osobodzień (dzieci do 12 roku życia korzystają z 50% zniżki).

W cenę wliczony jest transport z hotelu do miejsc rozgrywania dyscyplin sportowych oraz inne opłaty organizacyjne.

Poza tym proponujemy atrakcyjną całodniową wycieczkę do Lwowa w dniu 28 lutego w cenie 100 zł (niedziela) – w cenie transport, obiad, bilet na wystawiane przedstawienie lub koncert w Operze Lwowskiej, dla chętnych Msza Św. w Katedrze.

Warunkiem udziału w Igrzyskach jest rejestracja za pośrednictwem panelu rejestracyjnyego oraz dokonanie opłaty wpisowej w kwocie 100 zł oraz opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie z przelewem na konto podane w panelu rejestracyjnym. Opłat należy dokonać do 24 stycznia 2016 r. włącznie. Każdy zawodnik zostanie poinformowany o przyjęciu i zatwierdzeniu jego zgłoszenia.

Wypełniony i wysłany on-line formularz należy wydrukować, podpisać i złożyć podczas rejestracji w hotelu.

Osoby z Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji (Albania, Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Bułgaria, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Estonia, Gruzja, Litwa, Łotwa, Kazachstan, Macedonia, Mołdawia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraina, Węgry) – wg regulaminu Igrzysk, zainteresowane dofinansowaniem ze strony Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, powinny również zarejestrować się w podany powyżej sposób oraz przesłać zgłoszenie na adres: igrzyska2016@gmail.com

Przypominamy, że dofinansowaniem objęte są tylko osoby uczestniczące czynnie w zawodach sportowych (zarejestrowane do udziału w co najmniej jednej dyscyplinie sportowej np. Igrzyskach Retro). Nie dofinansowujemy pobytu osób towarzyszących.

Do 10 lutego 2016 r. poinformujemy osoby z Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji o dofinasowaniu ich uczestnictwa w Igrzyskach. Pozostałe osoby, które nie otrzymają dofinansowania będą miały możliwość uczestnictwa na zasadach pełnej odpłatności.

SWP

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne