Strona głównaAktualnościGrecjaNagrody RCA: Grecja zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepszych destynacji turystycznych w...

Nagrody RCA: Grecja zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepszych destynacji turystycznych w Europie w 2021 r.

Grecja zdobyła srebrne wyróżnienie na 25. edycji Readers’ Choice Awards (RCA), zajmując drugie miejsce na liście najlepszych europejskich celów podróży w 2021 r.

Organizowane przez Worth Publications z siedzibą w USA i magazyn turystyczny Recommend coroczne wydarzenie RCA wyróżnia miejsca docelowe, hotele i kurorty, biura podróży, linie wycieczkowe, wypożyczalnie samochodów, linie lotnicze i wiele innych. Nagrody zostały ustalone na podstawie głosowania ponad 135 000 czytelników, którzy wzięli udział w internetowej ankiecie w dniach od 8 lipca do 31 sierpnia.

Włochy zostały ogłoszone najlepszym europejskim celem podróży w 2021 r., podczas gdy Grecja podzieliła drugie miejsce z Irlandią.

Brązowa nagroda trafiła do Wielkiej Brytanii.

Zwycięzcy RCA zostali ogłoszeni w tym tygodniu na stronie Recommend. W listopadowo-grudniowym wydaniu magazynu zostanie opublikowany specjalny artykuł z informacjami o wszystkich zwycięzcach.

W imieniu Grecji nagrodę odebrał szef służb Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej w USA i Kanadzie Konstantinos Charokopos.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne