MIRfestival 2010

MIRfestival od 9 do 17 września w Atenach

MIRfestival jest międzynarodowym festiwalem, który koncentruje się na eksperymentalnej sztuce, a w szczególności, na tym co znajduje się na skrzyżowaniu sztuk performatywnych i nowych mediów audiowizualnych.

Gości wyobraźnię, nieoczekiwane i niezwykłe kreacje artystyczne w granicach sztuki. Pożyczył swoją nazwę od Stacji Kosmicznej MIR i aspiruje do tego by stać się otwartym miejscem spotkań, wymiany i twórczego myślenia artystów i społeczeństwa, ale również do promocji współczesnej twórczości artystycznej.

MIRfestival organizowany jest przez Miejską Organizację Non-Profit Kultury MIR we współpracy z prywatnymi i publicznymi organizacjami oraz instytucjami.  Odbywa się co dwa lata w obiektach przemysłowych, teatrach i miejscach publicznych w Atenach.  Za artystyczne programowanie odpowiedzialna jest pani Christiana Galanopoulou/Χριστιάνα Γαλανοπούλου.

Wersja  MIRfestival 2010 , przedstawa zestaw działań (wydajność, wydarzenia, interwencje w oświetleniu i dźwięku lub innego rodzaju), na placach lub w miejscach publicznych Aten, pod tytułem  ΕΔΩ/ ΤΩΡΑ (TUTEJ / TERAZ).

 
 
 
 
 
 

Zapraszamy do odwiedzenia  www.mirfestival.gr gdzie dowiecie się Państwo więcej na temat tożsamości festiwalu (MIRSSION).

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne