Strona głównaRozmaitościZdrowie & UrodaMagiczne kąpiele z zaklęciami! Odczaruj złe moce!

Magiczne kąpiele z zaklęciami! Odczaruj złe moce!

Magiczne kąpiele znane są od starożytności. Oczyszczają ze złej energii i pomagają przywołać to, na czym nam zależy. Sprawdź, jak zyskać zdrowie, miłość czy pieniądze! Zrób kąpiel teraz, aby rok 2016 był dla ciebie dobry!

Oczyszczająca kąpiel uwalnia nasze ciała i dusze od złych myśli, sprawia, że zła energia odpływa. Ale trzeba wierzyć w magię, by wykorzystać ich potencjał. Początek roku jest najlepszym czasem na taki rytuał, bo kąpiel w tym czasie sprawi, że przyciągniemy na cały rok dobrą energię.

Ci, którzy nie wierzą mogą na tym skończyć. Ci, którzy chcą spróbować starożytnych sposobów, mają do wyboru kilka opcji.

Zanim weźmiemy rytualną kąpiel, eksperci nakazują wykonanie kilku czynności. Po pierwsze, weź dokładny prysznic i używając zwykłego mydła, oczyść ciało. Najlepiej, gdybyś wyschła na powietrzu. Jeśli chcesz użyć ręcznika, nie szoruj nim ciała.

A teraz wejdź do wanny i zanurz się od stóp do głowy w rytualnej kąpieli:

1. Na wyzwolenie się od złej energii.
Gruba sól morska i rozmaryn jest najlepszym sojusznikiem. Wrzuć garść soli i kilka gałązek rozmarynu.

2. Na zdobycie pieniędzy.
Ugotuj wcześniej pomarańczę pokrojoną w kostkę, łyżkę anyżu i trzy liście laurowe. Przecedź, dodaj 7 kropli kwiatu pomarańczy. Wywar wlej do wanny.

3. Na dobrą zmianę.
Zagotuj kilka gałązek rozmarynu i kilka liści laurowych. Odcedź. Dodaj łyżkę miodu, siedem kropli swoich ulubionych perfum.

4. Dla zdrowia.
Ugotuj kilka listków mięty. Dodaj siedem kropli olejku lawendowego i łyżkę oliwy z oliwek.

5. Dla przyciągnięcia miłości.
W litrze wody zagotuj bukiet białych róż, jaśmin i biały goździk. Odcedź – dodaj siedem kropli olejku różanego i łyżkę miodu

6. Dla duchowej harmonii
W litrze wody zagotuj pół garści goździków i kilka gałązek rozmarynu. Odcedź, dodaj łyżkę oliwy z oliwek.

kobietaxl.pl

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne