Strona głównaAktualnościGrecjaKarnet Eurail i Interrail na greckie wyspy

Karnet Eurail i Interrail na greckie wyspy

Eurail i Interrail uruchomiły tegoroczną wersję swojego Greek Islands Pass, oferującego obywatelom zarówno z krajów UE jak i spoza Unii możliwość, by tego lata odwiedzić greckie wyspy.

Karnet ma dwie wersje: 6-dniowa która obejmuje dwa dni na podróże międzynarodowe i 4-dniowa, ważna na trasach krajowych.

Posiadacze tej pierwszej wersji mogą podróżować do i z Grecji (dwa dni na darmowe podróże międzynarodowe) przez miesiąc i mają 4 bezpłatne wycieczki jednodniowe (tylko na trasach krajowych). W cenie karnetu znajdują się przejazdy autobusem i pociągiem z portu w Patras do portu w Pireusie i podwyższenie standardu miejsc na pokładzie promu z 30-procentową zniżką.

Karnet 4-dniowy (tylko w klasie ekonomicznej) oferuje cztery dni podróży krajowej i 30-procentową zniżkę na podwyższenie standardu zakwaterowania i wszelkie dodatkowe promy krajowe.

Karnety obejmują trasy krajowe obsługiwane przez Blue Star Ferries lub Hellenic Seaways na Kretę, Cyklady, Dodekanez, Sporady, północne i północno-wschodnie Morze Egejskie oraz wyspy Zatoki Sarońskiej, a 6-dniowy karnet obejmuje również trasy międzynarodowe obsługiwane przez Superfast Ferries i ANEK Lines.

Oba karnety oferują bezpłatną rezerwację miejsc, ale rezerwacja jest obowiązkowa, aby podróżować na pokładzie wszystkich promów. Dopłata paliwowa i opłaty portowe są wliczone w cenę karnetu.

opr. Magdalena Bonawenturska

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne