Strona głównaRozrywkaDzieckoHoliday on Ice - Mystery

Holiday on Ice – Mystery

Holiday on Ice – Mystery

11 – 20 Grudnia 2009 na zamkniętym lodowisku w Paleo Faliro/παγοπίστα του Κλειστόυ Παλαιού Φαλήρου (Tae Kwon Do) Holiday on Ice – Mystery będzie prezentować bohaterów z ulubionych bajek za pomocą magii, kolorów i wspaniałej atmosfery .

Święty Mikołaj na … łyżwach!!!

Święty Mikołaj nadchodzi… z łyżwami oraz z udziałem w największym widowisku świata w jeździe na łyżwach da radość całej rodzinie. W towarzystwie Mikołaja zobaczymy Derwisze, Alicje w Krainie Czarów, Szalone-Kapelusze, Królowa Dama Keru i wielu innych bohaterów naszych ulubionych bajek z dzieciństwa. Dziwaczne stwory Wschodu i gotyckie postacie z ciemnych lasów północnej Europy sprezentują nowym Świętom Bożego Narodzenia fantastyczne przedstawienie w Holiday on Ice. W tajemniczy i o egzotycznych charakterach postacie zabrane ze „śniegowych” bajek poruszają się jak jedwab na lodzie, aby te Święta zrobić jeszcze bardziej świąteczne…

Po Bugs Bunny i szalonych Looney Tunes, których polubiliśmy w zeszłym roku z figlarnym Piotrusiem Panem, z fantastycznym światem Diamends, z melodiami In Concert, i w blasku Hollywood, Holiday on Ice wraca wraz z naszym ulubionym Santa (Świętym Mikołajem), aby ponownie oczarować wszystkie dzieci i dorosłych…

Ceny biletów:  6 € do 40 €

Więcej informacji oraz godziny otwarcia na stronie www.ticketnet.gr


Christmas Magic World

W dniu 21 listopada 2009, Christmas Magic World otworzył swoje drzwi na dziedzińcu Teatru Badminton, aby powitać tysiące odwiedzających, którzy do stycznia 10/ 2010 udadzą się do magii Świąt Bożego Narodzenia.

Christmas Magic World jest największym parkiem z wieloma imprezami zorganizowanymi dla Świąt Bożego Narodzenia. Fantastyczny świat Bożego Narodzenia obszar na 6 hektarach czynny przez 7 dni tygodnia czeka na nas wszystkich, dzieci i dorosłych, aby w klimacie świątecznym, dokonać zakupów, bawić się i korzystać z dwóch najlepszych występów w Teatrze Badminton.

Ciągłe działanie wielu widowisk, nowoczesna infrastruktura i niekończąca się wyobraźnia są to składniki Christmas Magic World. Tam, festiwal trwa długo, ale niezbędne jest posiadanie magii Świąt jak i tradycyjnych wartości spektaklu, które są imponujące, a jednocześnie zabawne. Wycieczka świąteczna dla osób w każdym wieku, dla całej rodziny, w czterech równoległych poziomach, w których wszyscy będą uczestniczyć aktywnie:

• Christmas Magic SHOW
• Christmas Magic MARKET
• Christmas Magic KINDERLAND
• Christmas Magic FUNPARK

Więcej informacji na stronie  Christmas Magic World

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne