Strona głównaAktualnościGrecjaGrecki tlen w puszce kolejną pamiątką, którą trzeba mieć!

Grecki tlen w puszce kolejną pamiątką, którą trzeba mieć!

Zastanawiacie się, jaką wyjątkową pamiątkę z Grecji warto przywieźć rodzinie i przyjaciołom? Pora zapomnieć o standardowych magnesach, breloczkach i pocztówkach. Już teraz można zabrać do domu… grecki tlen w puszce!

Zupełnie bez żartów, „Greek Oxygen” jest zapakowanym w puszkę… tlenem. Od teraz greckie powietrze możesz zabrać ze sobą zupełnie wszędzie.

Firma wprowadziła ten produkt na rynek w czerwcu 2016 r., a jego koncepcja, według greckiego zespołu Oxygen, polegała na stworzeniu pamiątki zawierającej błękit morza i nieba, a także kulturę i historię Grecji.

puszka tlen1
„Zasadniczo możesz zabrać go ze sobą, dokądkolwiek się udasz, ponieważ grecki tlen jest w puszce, w której znajduje się greckie powietrze, a także błękit nieba i morza” – mówią.

Specyficzny produkt łączy się z nową linią pamiątkową, która łączy grecką kulturę z definicją samego daru.

To zupełnie nowy produkt w linii z pamiątkami dla tych, którzy chcą wziąć ze sobą „część” Grecji z powrotem do domu.

„Pamiątka” kosztuje 3,50 euro za puszkę. Firma również rozpoczęła kampanie z hotelami, ośrodkami turystycznymi i statkami wycieczkowymi, a produkt jest już dostępny na Krecie, Rodos, Santorini, Kefalinii i wielu innych wyspach.

puszka tlen2

„To zupełnie nowy produkt dla tych, którzy chcą wziąć „część” Grecji z powrotem do domu. To znak, że ktoś odwiedził Grecję. Jest to obowiązkowa pamiątka, prezent, który będzie najbardziej znaczący, gdy odwiedzający wróci do domu” – mówi kierownik ds. marketingu, Greek Oxygen.

„Jest innowacyjny i pełen humoru. Oczywiście nie jeździmy do Olimpu, żeby zebrać powietrze. Znajduje się ono naturalnie w puszkach, my je po prostu uszczelniamy. Puszka jest łatwa w transporcie i bezpieczna. Nic nie stanie się ani w walizce, ani w samolocie” – dodają.

opr. Paulina Hędrzak

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne