Strona głównaAktualnościGrecjaDWP: 5 powodów, aby wybrać Grecję na ślub

DWP: 5 powodów, aby wybrać Grecję na ślub

Platforma Destination Wedding Planners (DWP) wymieniła pięć powodów, dla których pary wybierają Grecję jako idealne miejsce do zawarcia małżeństwa

Według DWP Grecja jest doskonale położona pomiędzy Azją a Europą, oferując to, co najlepsze.

„Grecja spełnia marzenia o ślubach dla par z całego świata dzięki wspaniałym widokom, doskonałym lokalom, niezwykłym planistom i projektantom. To miejsce na mapie sprawia, że ​​jest idealne na spotkanie gości z calego świąt ”- mówi DWP.

Platforma biznesu weselnego wymienia pięć powodów, dla których pary weselne mówią „tak” w Grecji:

  1. Ultra luksusowe hotele

DWP uważa ultra luksusowe hotele w Grecji za idealne miejsce na wesele i kieruje pary do Rodos Alila Resport & Spa, członka Mitsis Hotels, położonego na prywatnej plaży w Faliraki.

„300 dni słonecznego greckiego słońca sprawia, że ​​ten nadmorski hotel jest idealnym miejscem na wesele na plaży na świeżym powietrzu. Ma 314 luksusowych pokoi, aby pomieścić duże wesele z największą dbałością o szczegóły, oraz koordynatora wesela, który pomaga parom na każdym kroku”– mówi platforma.

2. Zapierające dech w piersiach zachody słońca

Grecja może pochwalić się około 250 słonecznymi dniami w roku, więc jest bardzo prawdopodobne, że pary będą miały słoneczne promienie ciepłego słońca na swój ślub.

Latem – od połowy maja do września – Grecja może zagwarantować niesamowite słońce i czyste, błękitne niebo, które zapewnią wspaniałe chwile.

Pozostale miesiące są również świetne, jeśli pary chcą uniknąć upałów i nie chcą martwić się o ewnetualny deszcz .

3. Historyczna grecka gościnność

Gościnność jest zakorzeniona w greckiej kulturze od niepamiętnych czasów, dlatego wizyta w Grecji zawsze oznacza ciepłe powitanie i jeszcze cieplejsze uśmiechy.

W Grecji słowo „filoksenia” oznacza „przyjaciel nieznajomych”. Przeżyj „xenia” i zdziw się, jak miejscowi robią wszystko, aby Ty i Twoi goście czuli się jak w domu ”- mówi DWP.

4. Niekończąca się przygoda i zabawa

DWP sugeruje, że pary na miesiąc miodowy zanurzają się w turkusowych wodach Korfu; pływają kajakiem wokół białych skał Milos; wspinają się na szczyt góry Zeus; odbywają podróż z Firy do Oia o zachodzie słońca; płyną do nieodkrytych miejsc Syros lub Amorgos; podążają za mitycznymi bohaterami do Itaki lub udają się do Meteorów.

5. Magiczna atmosfera

Wyspy greckie są konsekwentnie wymieniane jako jedne z najbardziej fotogenicznych.

Według DWP, idealna wyspa Santorini, ze swoimi skalistymi klifami i mnogością budynków z niebieskimi kopułami, jest ulubieńcem nowożeńców.

DWP, wiodąca platforma biznesowa w branży ślubnej, opublikowała listę na swoim blogu przed zorganizowaniem siódmego dorocznego kongresu na Rodos w dniach 9-11 listopada.

Siódmy doroczny Kongres DWP odbędzie się w ultra luksusowym Alila Resort & Spa w Mitsis Hotels. Jak podaje DWP, w wydarzeniu weźmie udział ponad 500 ekspertów i influencerów w dziedzinie luksusowego ślubu z 70 krajów.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne