Strona głównaAktualnościInformacje polonijneBezpłatny dostęp do e-booków Legimi

Bezpłatny dostęp do e-booków Legimi

Dzięki przedłużenia współpracy Ambasady RP w Atenach oraz portalu Polonorama z serwisem Legimi oferujemy Państwu darmowy dostęp do ponad 65 000 ebooków oraz 6600 synchrobooków i audiobooków. Katalog zawiera wiele nowości oraz bestsellerów wydawniczych, ale także dobrze znane już miłośnikom czytelnictwa tytuły.

Wybierać można spośród literatury popularnej i literatury faktu, romansów i powieści obyczajowych, kryminałów, biografii, reportaży, bajek i lektur szkolnych.

Bezpłatne kody dostępne są wyłącznie dla osób deklarujących pobyt na terenie Grecji.

Co zrobić, aby korzystać z Legimi bez limitu? Krok po kroku, przedstawiamy algorytm:

Krok 1. Użytkownik, który chciałby czytać e-booki i odsłuchiwać audiobooki, wysyła prośbę o wydanie kodu dostępu pod adres: biblioteka.ateny@gmail.com.

Krok 2. Po otrzymaniu kodu wystarczy wejść na stronę www.legimi.pl/grecjaczyta i wpisać unikatowy kod do Legimi a następnie zaakceptować regulamin korzystania z platformy.

Krok 3. Następnie należy założyć darmowe konto w Legimi lub zalogować się do serwisu (jeśli już posiadamy tam konto). Przy zakładaniu konta należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło.

Krok 4. Teraz można pobrać bezpłatną aplikację Legimi dostępną w Google Play na wszystkie urządzenia przenośnie:  tablety, e-czytniki, smartfony i komputery, w oparciu o systemy operacyjne:  Android, AppStore (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone) i czytać bez ograniczeń. Darmowy dostęp do zasobów będzie aktywny przez miesiąc od dnia aktywacji kodu. Po jego wygaśnięciu można ponownie napisać na adres biblioteka.ateny@gmail.com z prośbą o nowy kod dostępu i powtórzyć procedurę autoryzacji kodu.

Ważne!

  • czytelnik może wystąpić jednorazowo o jeden kod i może korzystać tylko z jednego kodu jednocześnie, na maksymalnie dwóch wybranych przez siebie urządzeniach.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne