Strona głównaAktualnościGrecjaAmanzoe wstrzymało tymczasowo działalność z powodu pożaru w Argolidzie

Amanzoe wstrzymało tymczasowo działalność z powodu pożaru w Argolidzie

Amanzoe tymczasowo wstrzymało działalność ze względu na pożar, który miał miejsce w poniedziałek w miejscowości Korakias w Argolidzie. Ogłoszono to w oświadczeniu wydanym przez Grivalia Hospitality, w którym oznajmiono iż dzięki temu hotel będzie mógł szybko przyjąć ponownie gości, zachowując przy tym najwyższą jakość gościnności.

W odniesieniu do szkód spowodowanych przez pożar podkreślono, że wszystkie główne pomieszczenia hotelu pozostały nienaruszone, natomiast niewielka liczba pawilonów uległa niewielkim uszkodzeniom zewnętrznym. Wszystkie wille Amanzoe pozostają nienaruszone.

Właściciele oraz pracownicy współpracują systematycznie zarówno z władzami lokalnymi jak i z właściwymi służbami, aby naprawić wszelkie szkody oraz w celu podjęcia inicjatywy zalesienia spalonego obszaru.

”Priorytetem Grivalia Hospitality jest bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie zarówno gości jak i personelu, którzy od razu zostali ewakuowani i przeniesieni do innych bezpiecznych obiektów. Jesteśmy wdzięczni zarówno strażakom jak i wolontariuszom, którzy co roku latem walczą z pożarami w całym kraju w niezwykle trudnych warunkach.”– oświadczył założyciel oraz prezes Grivalia Hospitality, Giorgos Chrysikos.

Opr. Paolina Sokulska

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne