Adventure Park

Park linowy położony w malowniczej miejscowości Malakasa oddalonej około 35 km od Aten jest doskonałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zmaganie się z własnym strachem i gimnastyka kilka-kilkanaście metrów nad ziemią dostarcza sporą dawką emocji i zadowolenia (a czasem i zmęczenia). Zabawa w parku linowym polega na przejściu wyznaczonej trasy, która zamontowana jest na znacznej wysokości pomiędzy drzewami. Uczestnicy samodzielnie pokonują przygotowaną trasę pokonując różne przeszkody zawieszone na linach. Korzystają z profesjonalnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości oraz są odpowiednio przeszkoleni w zakresie jego używania.

Adventure Park jest otwarty dla wszystkich, małych dużych, odważnych i śmiałych. Posiada wiele tras z różnymi poziomami trudności i wysokości. Jest również trasa przygotowana specjalnie dla dzieci.

Na terenie znajdują się dodatkowe atrakcje jak: park linowy, tor łuczniczy, bungee trampolina czy pajęcza sieć. Poza tym, można rywalizować z przyjaciółmi w grze w piłkę nożną lub koszykówkę, a także pochodzić na luźnej linii. Istnieje również możliwość zorganizowania paintballu.

Należy pamiętać o przyniesieniu ze sobą własnego jedzenia, gdyż park nie oferuje wyżywienia. Istnieje możliwość bez żadnych opłat korzystania z lodówek do przechowywania ciast i napoi.

Adres:

Malakasa, 35 km autostrada Ateny-Lamia, zjazd Malakasa lub Markopoulos,

tel.: +30 22950 98335, +30 210 3390985

e-mail: info@adventure-park.gr

strona internetowa:  www.adventure-park.gr

Godziny otwarcia:

  • sezon letni (od 20 maja do 15 września) – codziennie od 10:00 do 20:00
  • sezon zimowy (od 15 września – 20 maja) – od środy do niedzieli od 10:00 do zachodu słońca

Park jest zamknięty w Wielkanoc.

Bilet wstępu można kupić przy wejściu lub zarezerwować ilość miejsc on-line.

Koszt biletu:

  • 3 € – obowiązuje wszystkich, którzy nie chcą uczestniczyć w trasach zręcznościowych (zawiera darmowy napój, np. kawę lub napój bezalkoholowy).
  • dzieci w wieku 3 – 7 lat: 14-20 €
  • dzieci w wieku 7 – 11 lat: 18-25 €
  • dzieci w wieku 11 – 14: 20-25 €
  • dzieci 14+: 20 – 25 €

Za 45 € można kupić bransoletkę premium (gold), która umożliwia nielimitowany czas zabawy na wszystkich atrakcjach, 3-godzinną przepustkę do parku linowego, a także wybranie sobie pięciu dowolnych produktów z baru.

Należy mieć na uwadze, że dzieci kwalifikują się do danej grupy nie tylko pod względem wieku, ale również wzrostu.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne