Strona głównaAktualnościPolskaWyjedź na bezpłatny kurs wakacyjny za granicą!

Wyjedź na bezpłatny kurs wakacyjny za granicą!

Przygoda, poznawanie nowego kraju, nowoczesna uczelnia, ciekawi ludzie, aktywne spędzanie czasu, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia – marzy o tym niejeden maturzysta czy student.

Jeżeli studiujesz lub jesteś absolwentem wyższej uczelni w Polsce lub za granicą, interesuje cię biznes, języki obce, budownictwo, architektura, informatyka lub media, masz szansę wyjechać na bezpłatne kursy letnie w Danii.

Wakacyjne kursy za darmo
Duńska uczelnia VIA University College, School of Technology and Business zaprasza na dwutygodniowe kursy w ramach VIA Summer School o następującej tematyce:
arrowinformatyka i media cyfrowe,
arrowbiznes i komunikacja,
arrowmarketing,
arrowprzedsiębiorczość,
arrowbudownictwo,
arrowinżynieria lądowa,
arrowmechanika.

Za każdy kurs można otrzymać 5 punktów ECTS. Brak opłaty za czesne, które wynosi 100 EUR dotyczy tylko uczelni, które mają podpisaną umowę o współpracy (honorują punkty ECTS), w przypadku studentów z Polski – są to 22 uczelnie wyższe.

Kiedy?
Kursy trwają 2 lub 4 tygodnie, odbywają się w terminach od 1 lipca do 9 sierpnia br.. Istnieje możliwość uczestniczenia w kilku kursach, jeden po drugim.

Noclegi
Uczelnia oferuje możliwość zakwaterowania w kampusie uczelni w miejscowości Horsens (dojście do uczelni zajmuje około 3 minuty). W zależności od standardu oraz ilości wybranych kursów, ceny rozpoczynają się od 30 EUR (+ 100 EUR za depozyt – do zwrotu).

Nie samą nauką człowiek żyje
Pracownicy uczelni zadbają o liczne atrakcje każdego dnia. Nie zabraknie okazji do grillowania, zwiedzania Horsens oraz wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych. Malownicza i ekologiczna Dania zachęca do wycieczek rowerowych oraz spacerów. Miłośnicy pływania, surfingu, tenisa ziemnego, czy nawet jeździectwa będą czuli się jak w raju.

Rekrutacja
W rekrutacji pomaga Program eduABROAD, oficjalne przedstawicielstwo zagranicznych uczelni wyższych w Polsce, w tym VIA University College, School of Technology and Business.

W Programie eduABROAD aplikację na kurs letni lub studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.
Aby uzyskać więcej informacji na temat kursów i zakwaterowania, należy odwiedzić stronę internetową: www.viauc.com/horsens/programmes/summerschools/

Więcej informacji na temat rekrutacji na kursy letnie oraz pomoc w rekrutacji można uzyskać pisząc na adres mailowy: dania@eduabroad.pl

Rekrutacja na kursy trwa do 16 czerwca br.

Wymarzone wakacje w krainie Andersena czekają!

logo twoja europa

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne