Strona głównaAktualnościInformacje polonijneSpotkania z językiem polskim w Warszawie dla młodzieży polonijnej

Spotkania z językiem polskim w Warszawie dla młodzieży polonijnej

Zapraszamy stypendystów Fundacji i studentów polonijnych na „Wakacyjne spotkania z językiem polskim w Warszawie”, przygotowane wspólnie z Fundacją Nauki Języków Obcych Linguae Mundi.

Ofertę kierujemy do osób, które pragną podnieść swoją znajomość języka polskiego, zdobyć kompetencje językowe, które umożliwią swobodne uczestniczenie w dyskusjach, rozmowach kwalifikacyjnych, prowadzenie negocjacji oraz prezentacji w języku polskim.

Tematyka zajęć będzie dostosowana do potrzeb językowych słuchaczy, którzy mówią już po polsku i potrzebują praktyki w posługiwaniu się „codziennym” językiem polskim. Program obejmie także zapoznanie się z bogatym dziedzictwem polskiej historii, kultury, dziełami polskiej kinematografii i sztuki. Planowane jest odwiedzenie m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowego, Zamku Królewskiego, Wilanowa, Centrum Nauki Kopernik gdzie zapoznacie się z bogatą ofertą kulturalną Warszawy i Polski.

Planowany termin: 07.07 – 02.09.2012 r.

Osoby zainteresowanie kursem prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety, załączników, CV wraz z listem motywacyjnym  na adres: gzurawiecki@semperpolonia.pl

Informacji dot. kursu udziela Grzegorz Żurawiecki.
E-mail: gzurawiecki@semperpolonia.pl Tel.: +48-22-505-66-79

Fundacja Semper Polonia
www.semperpolonia.pl

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne