Strona głównaAktualnościInformacje polonijneRejestracja uczestników XVI ŚLIP w Kielcach

Rejestracja uczestników XVI ŚLIP w Kielcach

Miło nam jest poinformować że od 19 marca br. działa formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w XVI Światowych Letnich Igrzyskach Polonijnych w Kielcach.

W celu rejestracji należy wypełnić formularze uczestnictwa oraz zakwaterowania (noclegi i wyżywienie).

Formularz uczestnictwa wypełnia się on-line na stronie internetowej, natomiast formularze zakwaterowania i wyżywania wysyła się na podany na stronie Igrzysk adres e-mail.

Osoby z tzw. „Wschodu” – wg regulaminu Igrzysk, zainteresowane dofinansowaniem ze strony Stowarzyszenia Wspólnota Polska, powinny zarejestrować się w podany powyżej sposób do dnia 1 czerwca 2013 r. i co bardzo ważne – nie wypełniają danych dotyczących hotelu, pozostałe osoby nie chcące być dofinansowane przez SWP wskazują miejsce zakwaterowania. Przy rejestracji prosimy również o podanie nazwy organizacji jaką Państwo reprezentują.

Przypominamy, że dofinansowaniem objęte są tylko osoby uczestniczące czynnie w zawodach sportowych (zarejestrowane do udziału w co najmniej jednej dyscyplinie sportowej). Nie dofinansowujemy pobytu osób towarzyszących.

Do dnia 15 czerwca 2013 r. poinformujemy osoby z tzw. „Wschodu” o dofinasowaniu ich pobytu na Igrzyskach, pozostałe osoby, które nie otrzymały dofinansowania będą miały możliwość rejestracji pełnopłatnej.

Formularz rejestracji uczestnika zawodów

Formularze zakwaterowania i wyżywienia

Strona główna XVI Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych w Kielcach http://www.igrzyskapolonijne.kielce.eu/

Źródło: www.igrzyskapolonijne.kielce.eu

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne