Strona głównaAktualnościWydarzeniaPolski Zespół Akrobacyjny "Orlik " w Atenach

Polski Zespół Akrobacyjny „Orlik ” w Atenach

W dniach od 23 do 29 września 2013 r. na lotnisku w Tatoi odbędzie się II edycja pokazów lotniczych Athens Flying Week. W ubiegłym roku impreza przyciągnęła ponad 20 tys. osób, a w tym oczekuje się, że będzie ich ponad 50 tys.

W ciągu lotniczego tygodnia, przy Placu Syntagma w samym centrum Aten zostanie zlokalizowany punkt informacyjny, który będzie służył, jako miejsce odniesienia, gdzie wszyscy będą mogli dowiedzieć się szczegółów odnośnie pokazów.

25 września w hotelu Caravel Divani odbędzie się konferencja poświęcona tej imprezie. Natomiast w czwartek, 26 września w godzinie 17:30  odbędzie się spektakularny pre -show na plaży Paleo Faliro, gdzie publiczność będzie miała okazję zobaczyć należącego do Red Bull Alpha Jeta, pilotowanego przez członka Breitling Team, Francesco Farnabaio, a także trzech wodnosamolotów pilotowanych przez M . Anastasiou , Alevizos i K. Rossides. Będzie to pierwszy w historii pokaz wodnosamolotów w obszarze stolicy Grecji.

Najważniejszym wydarzeniem lotniczego tygodnia w Atenach będzie trzydniowe Air Show na lotnisku w Tatoi, które odbędzie się w dniach od 27 do 29 września. Podczas imprezy zaprezentuje się m.in. holenderski F-16, polski Zespół Akrobacyjny „Orlik”, Francesco Fornabaio i Red Bull Alpha Jet, Luca Bertossio, Jurgis Kairys, Blu Circe, rumuński aeroklub oraz zespół WeFly! Swój udział zapowiedziały Greckie Siły Powietrze, jak również miejscowa policja.

Polski Zespół Akrobacyjny „Orlik” zaprezentuje pokazy lotnicze w sobotę i niedzielę o godzinie 17:00.

 

Oprócz pokazów lotniczych odbędą się : targi w postaci handlowego miasteczka, kids park, koferencja fly simulators, hospitality area, dj line ups & happenings i wiele innych niespodzianek.

icon-coinBilety:

Czwartek, 25/09 (godz.17:30-19:00)  plaża Paleo Faliro – wstęp jest bezpłatny !

Lotnisko w Tatoi
Piątek, 27/ 09 (godz.15:15 -19:00)
5 euro – dorośli i dzieci powyżej 12 lat
3 euro – dzieci w wieku 3-12 lat
Wstęp wolny dla dzieci do 3 lat

28-29/09 dni wolne (godz.10:30-19:00
8 euro – dorośli i dzieci powyżej 12 lat
4 euro – dzieci w wieku 3-12 lat
Wstęp wolny dla dzieci do 3 lat

Więcej informacji o pokazach „Orlika” w Atenach na: www.athensflyingweek.gr

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne