Muzeum Akropolu zaprasza

Jeszcze do 31 sierpnia na odwiedzających muzeum Akropolu czekają specjalne wydarzenia. Na zwiedzających czekają między innymi: darmowe wycieczki z przewodnikiem, wieczorne koncerty, a także niezwykłe eksponaty archeologiczne, które można oglądać na wystawach tymczasowych.

Darmowy przewodnik
W każdy piątek o godzinie 18.00 dla wszystkich zainteresowanych dostępne jest zwiedzanie muzeum z przewodnikiem. Oprowadzanie możliwe jest w języku angielskim. Darmowy przewodnik ważny jest przy zakupie biletu normalnego. Czas trwania to 60 minut.

Sesja z archeologiem obejmuje maksymalnie 40 osób. Rejestracja odbywa się w piątki w informacji muzeum, które znajduje się na parterze. (W pierwszej kolejności zwiedzanie z darmowym przewodnikiem przysługuje osobom elegancko ubranym.)

Jazzowe noce w muzealnej restauracji
W każdy piątek na gości muzeum czeka wieczorny koncert jazzowy. Ma on miejsce w restauracji muzealnej. Start godzina 20.00.
Koncert będą odbywać się do końca grudnia. Jest to świetna okazja do tego, aby zjeść kolację z widokiem na Akropol przy muzyce.
Restauracja muzealna czynna jest do północy.
Rezerwacji można dokonać online.

Od poniedziałku do czwartku od godziny 13 do 16 goście restauracji będą mieli okazję zjeść obiad lub wypić kawę przy akompaniamencie harfy.

Godziny otwarcia muzeum:
Poniedziałek – czwartek od 9 – 17
Soboty i niedziele od 9 – 20
Piątki od 9 – 22

Opr. Krzysztof Mlyczyński

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne