Strona głównaAktualnościWydarzeniaKolejna edycja Navarino Challenge powraca do Costa Navarino w październiku 2023...

Kolejna edycja Navarino Challenge powraca do Costa Navarino w październiku 2023 roku

Navarino Challenge, wielokrotnie nagradzane wydarzenie sportowo-turystyczne powraca już po raz 11 i odbędzie się w dniach 13-15 października w Costa Navarino i Pylos.

Mottem organizowanego przez ActiveMedia Group wydarzenia będzie „Sport łączy ludzi”. Zobaczymy tam uczestników w różnym przedziale wiekowym, w różnych stopniach sprawności, amatorów i profesjonalistów, Greków i obcokrajowców.

Zeszłoroczna edycja Navarino Challenge zgromadziło ponad 3000 uczestników, których goszczono w Costa Navarino, Westin Resort Costa Navarino i The Romanos.

W tym roku wydarzenie, razem z grecko-amerykańską, żywą legendą ultramaratonową i obecnym ambasadorem Greckiej Turystyki (Greek Tourism), Konstantynem „Deanem” Karnazesem i dzisiątkami olimpijczyków i paraolimpijczyków , będzie promował wartość nie zwycięstwa i rywalizacji, a bardziej samego uczestnictwa w sporcie, obejmując ponad 40 aktywności i sportów olimpijskich.

Zdjęcie: Elias Lefas @ Navarino Challenge

Z przesłaniem #eatwell #runwell #livewell i uznaniem za najlepszy program wellness w Europie, wydarzenie będzie promować ćwiczenia i prawidłowe odżywianie, jednocześnie promując korzyści płynące z diety mesyńskiej.

W ciągu ponad 10 lat swojego istnienia, Navarino Challenge zdobyło w sumie 64 nagrody, włączając w to 15 trofeów na Sports Marketing Awards 2023, w tym 3 platyny i 11 złotych nagród za strategię brandingową i sprzedażową.

Navarino Challenge utrzymało również najwyższą pozycję w konkursie Tourism Awards 2023. Z okazji dziesięciolecia wydarzenia otrzymało ono 2 złote nagrody w kategoriach „Turystyka sportowa” oraz „Turystyka zdrowotna i wellness”, a także 1 platynową nagrodę w kategorii „Zintegrowana kampania komunikacyjna”, uzyskując najwyższy wynik w wysoce konkurencyjnej dziedzinie turystyki, w szczególności w sekcji „Branding/Media/Public Relations”.

Zdjęcie: Elias Lefas @ Navarino Challenge

That Gorilla Brand, największa na świecie marka lifestylowa poświęcona ochronie goryli górskich, zadebiutuje jako Wielki Sponsor tegorocznej edycji Navarino Challenge.

Poprzez swoje tegoroczne inicjatywy, That Gorilla Brand zamierza zebrać fundusze na poprawę warunków sanitarnych w Ugandzie. Spośród 16 szkół zlokalizowanych na obrzeżach Parku Narodowego Bwindi Impenetrable (BNIP), który jest domem dla siedlisk goryli górskich, tylko trzy spełniają standardy higieny dla dzieci i nauczycieli. Pozostałe 13 szkół wymaga znacznej pomocy finansowej i humanitarnej, aby spełnić podstawowe standardy sanitarne oraz zapewnić czyste i bezpieczne łazienki.

opr. Magdalena Bonawenturska

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne