Strona głównaAktualnościPolskaEmirates ponownie rekrutuje!

Emirates ponownie rekrutuje!

W listopadzie odbędzie się czwarta w tym roku tura rekrutacji personelu pokładowego Emirates w Polsce. Spotkania odbędą się w Warszawie i Łodzi.

– Listopadowe spotkania rekrutacyjne Emirates będą szansą dla tych, którzy chcieliby dołączyć do załogi pokładowej przewoźnika, ale nie mieli okazji wziąć udziału w poprzednich rekrutacjach. Szukamy osób dynamicznych i towarzyskich, ale zarazem bardzo profesjonalnych. Chcemy znaleźć ludzi, którzy będą ambasadorami naszej marki – mówi Maciej Pyrka, country manager Emirates na Polskę.

 

Dni Otwarte Emirates – daty i miejsca spotkań rekrutacyjnych:

arrowWarszawa: 9 listopada, godzina 9:00, Hotel Mariott, Al. Jerozolimskie 65/79

arrowŁódź: 22 listopada, godzina 9:00, Hotel Holiday Inn, ul. Piotrkowska 229/231

Proces rekrutacji personelu pokładowego jest dzielony na etapy. Podczas pierwszej części przedstawiciele Emirates będą mówić o firmie, specyfice pracy, wynagrodzeniach i gwarantowanym zakwaterowaniu. Omawiane będą także podstawowe oczekiwania względem kandydatów. Będzie również możliwość zadawania pytań. W następnych etapach sprawdzana będzie znajomość języka angielskiego, a także umiejętność pracy w grupach. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą przez wszystkie etapy, zostaną zaproszeni na finalną rozmowę kwalifikacyjną.

Od kandydatów wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej średnie wykształcenie. Wcześniejsze doświadczenie w charakterze członka personelu pokładowego nie jest wymagane, jednak potwierdzone umiejętności z zakresu obsługi klienta będą z pewnością pomocne. Kandydaci w chwili przystąpienia do pracy w Emirates muszą mieć ukończone 21 lat. Na spotkanie rekrutacyjne należy przynieść ze sobą życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Obecnie dla Emirates pracuje około 400 Polaków, w tym około 300 jako personel pokładowy. Spotkania rekrutacyjne, które dotychczas odbyły się w Polsce, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ich wynikiem jest znaczący wzrost liczby Polaków zatrudnionych w Emirates od momentu uruchomienia połączeń do Warszawy – mówi Maciej Pyrka.

Kandydatów zachęca się do wcześniejszej rejestracji na Dzień Otwarty poprzez stronę internetową emirates.com/careers, na której mogą również uzyskać dalsze informacje na temat możliwości rozwoju kariery w liniach Emirates.

 Źródło: www.aeronews.pl

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne