Strona głównaAktualnościSpołeczność polska w GrecjiBezpłatne warsztaty szkoleniowe - "Systemu ociepleń budynków w technologii TYTAN EOS"

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe – „Systemu ociepleń budynków w technologii TYTAN EOS”

W każdą sobotę w godzinach od 10:00 do 12:00 na terenie ośrodka szkoleniowego TYTAN EOS Ltd. w miejscowości Markopoulo odbywają się warsztaty szkoleniowe dla osób zainteresowanych wykonawstwem ociepleń budynków przy pomocy systemu ETICS – tynków cienkowarstwowych na płytach polistyrenowych lub na wełnie mineralnej.

Szkolenie skierowane jest do osób posiadających ogólne kwalifikacje budowlane i zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych specjalistycznych umiejętności umożliwiających im w pełni samodzielne prowadzenie robót dociepleniowych budynków (thermoprosopsi).

W okresie aktualnego kryzysu ekonomicznego w Grecji i związanego z nim drastycznego wzrostu kosztów energii docieplanie jak również izolacja termiczna budynków znalazła szerokie zainteresowanie wśród właścicieli i użytkowników domów, mieszkań, hoteli i innych obiektów użytkowych.

Oszczędność energii ma szerokie wsparcie ze strony instytucji państwowych poprzez współfinansowanie kosztów wykonawstwa dociepleń z Europejskiego Programu ESPA („Eksoikonomisi Kat’oikon”). Aktualnie jest to najbardziej aktywny rodzaj działalności budowlanej na terenie Grecji. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu naszych rodaków tą tematyką organizujemy podstawowy kurs szkoleniowy SYSTEMU OCIEPLEŃ BUDYNKÓW w technologii TYTAN EOS.

arrow Kurs prowadzony jest przez Instruktora Systemów Ociepleń Tytan EOS i jest całkowicie BEZPŁATNY!!
arrow Każdy uczestnik otrzymuje Świadectwo Ukończeniu Kursu Podstawowego.
arrow Po odbiorze jakościowym przeprowadzonym przez Specjalistę Certyfikacji firmy TYTAN EOS Ltd. na samodzielnie wykonanej realizacji docieplenia wykonawca otrzymuje Certyfikat Wykonawcy systemu TYTAN EOS.

Kontakt:
Marek Hopko
Tel.: 2299049522
Mobil: 6938200472

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne