Apel o pomoc dla 18- letniej Pauliny!

Paulina jeszcze kilka miesięcy temu przygotowywała się do egzaminów maturalnych i podobnie jak tysiące jej rówieśników snuła plany na przyszłość. Wesoła, energiczna pełna optymizmu.

Diagnoza lekarska postawiona w styczniu br. radykalnie zmieniła Jej życie – wyjątkowo złośliwa odmiana raka kości /OSTEOSARKOMA EWING/!

Od tamtej pory wędrówka po szpitalach, strach o kolejny dzień zastąpiły czas spędzanie przy książkach i w gronie najbliższych. Pojawiła się chemioterapia, wózek inwalidzki, ale i szansa na wyleczenie.

Paryska klinika, w której Paulina przebywa od kilku dni podjęła się przeprowadzenia skomplikowanej operacji mogącej zahamować postęp choroby i uratować dziewczynce życie.

Rada Rodziców nauczania uzupełniającego Zespołu Szkół przy Ambasadzie RP w Atenach i przyjaciele zwracają się do Państwa o pomoc, gdyż rodzice Pauliny nie są w stanie ze środków własnych pokryć kosztów leczenia, a ubezpieczenie państwowe (IKA) ze względu na trudną sytuację ekonomiczną w Grecji odmówiła w części pokrycia kosztów.

Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mogą udzielić najmniejszej pomocy serdecznie prosimy o wsparcie!

Wygrajmy razem z Pauliną najcięższą walkę – walkę o życie!

Numer konta: Paulina – Eleni – 66175706945 – Ethniki Trapeza (Εθνική Τράπεζα).

Telefon kontaktowy w Grecji: 6932102091 lub 6982180892 p. Małgorzata

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne