Strona głównaAktualnościSpołeczność polska w GrecjiSeminarium WPHI Ateny "Polska - Twój Partner"

Seminarium WPHI Ateny „Polska – Twój Partner”

27 Listopada 2015 roku w Atenach w centrum ZAFIRO odbyła się prezentacja pod nazwa „Polska Twój Partner” została ona zorganizowana przez Wydział Promocji i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach. Było to spotkanie biznesu greckiego i przedstawicieli firm polskich w Grecji, prowadzone było przez Panią Barbarę Jarosz.

seminariom4 seminarium9

Na spotkanie przybyło około 130 osób, w tym przedstawiciele biznesu greckiego i firm polskich w Grecji, środowisk biznesowych wspierających przedsiębiorców, agencji rządowych i parlamentarnych, przedstawicieli ministerstw, korpusu dyplomatycznego.

Wystąpienie inaugurujące wygłosił Pan Mirosław Gojdź, po nim przemawiała Pani Ambasador Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach.

seminarium1seminarium2

W dalszej części seminarium Pani .Marta Szajbel, Specjalistka ds. Promocji Eksportu przedstawiła prezentację „Polska Twój Partner. Po czym głos zabrał Pan Andrzej Szostek Specjalista ds. Promocji Inwestycji Ambasador RP w Atenach i Pan dr. Christos Constanti-Zarifi.

seminario5 seminaria7

Zainteresowanie gości wzbudził pokaz polskich tańców narodowych w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkol im. Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie RP w Atenach

W trakcie wydarzenia nawiązano wiele cennych kontaktów gospodarczych. Spotkanie zakończyło się prezentacją i degustacją polskich wyrobów i potraw. 

seminarium8 seminaria6

Uczestnicy wyrazili zadowolenie i gratulacje za sposób zorganizowania spotkania.

Więcej informacji na stronie WPHI w Atenach

 

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne