Strona głównaAktualnościInformacje polonijnePiknik polonijny Polonoramy 2023

Piknik polonijny Polonoramy 2023

W związku z przypadającymi w maju obchodami Dni Dziedzictwa Polskiego, portal polsko-grecki POLONORAMA oraz Ambasada RP w Atenach serdecznie zapraszają na Polonijny Piknik, zorganizowany pod hasłem „Polacy Światu”.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Regionu Attyki 14 maja br. w Metropolitan Park Antoni Tritsi w dzielnicy Ilion. Degustacja polskich produktów, loteria fantowa i konkursy to nie jedyne przewidziane atrakcje.

Wyjątkowym punktem programu będzie Rajd Rowerowy, na którym nie może zabraknąć miłośników dwóch kółek. Będzie to jedna z form dojazdu na odbywający się w parku piknik polonijny. Start rozpoczyna się o godz.10:00 spod kościoła polskiego (Serca Chrystusa Zbawiciela przy ul. Michail Voda 28), a rajd zakończy się w Parku Tritsi. Trasa jest bardzo łatwa, a rowerzyści będą mieli osoby prowadzące.

Na mecie na pewno będą mogli liczyć na gorące powitanie przez innych uczestników. Długość trasy to około 10 km. Przejazd będzie bezpieczny i mogą w nim uczestniczyć osoby poczatkujące. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału w przejeździe rowerowym pod nr telef. 6933204194 i e-mail: info@polonorama.com.

Zapraszamy do spędzenia z nami przyjemnej, polskiej niedzieli w pięknych okoliczności greckiej przyrody.

Do zobaczenia!

UWAGA!!!

Osoby chętne do udziału w Rajdzie Rowerowym prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej Regulaminem i Warunkami Rajdu oraz uzupełnieniem Oświadczenia Uczestnika Rajdu Rowerowego Osoby poniżej 18 lat muszą dodatkowo wypełnić Oświadczenie rodzica / prawnego opiekuna. Uzupełnione formularze prosimy przynieść na start Rajdu!
Spotkanie uczestników Rajdu Rowerowego przed kościołem o godz. 9:30. Start godz. 10:00.

Dojazd do Parku Tritsi:
Autobus ze stacji metra Αttiki: A10, B10
Stacja Parkou Tritsi: 1. POLIKATIKION / 1η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ
Wejście do parku od ulicy Leof. DIMOKRATIAS jest to główne wejście do parku (obok wejścia znajduje się supermarket Sklavenitis oraz sklep z zabawkami Jumbo)
PIKNIK przy jeziorze Kifisida / Λίμνη Κηφισίδα – Mapa Googl

Zapisy pod nr. telef. : +30 6933204194 lub e-mail : info@polonorama.com

Materiały do pobrania

pdfREGULAMIN I WARUNKI RAJDU ROWEROWEGO

pdfPROGRAM RAJDU ROWEROWEGO 2023

wordOŚWIADCZENIE UCZESTNIKA RAJDU ROWEROWEGO 

wordOŚWIADCZENIE RODZICA

pdfPLAKAT

ZAPROSZENIEpdf

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne