Strona głównaAktualnościSpołeczność polska w GrecjiNabożeństwa w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Nabożeństwa w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Nabożeństwa w okresie Świąt Bożego Narodzenia w parafii Chrystusa Zbawiciela w Atenach

arrowOd poniedziałku do czwartku spowiadamy od 16:00 do 19:30 i na pół godziny przed Mszami św. Szczegółowy grafik spowiedzi jest dostępny w najnowszej gazetce i na stronie internetowej. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. (W czwartek i piątek spowiadamy z myślą o dojeżdżających spoza Aten).
arrowNa czas rekolekcji i Oktawy Bożego Narodzenia zawieszone będą spotkania w grupach parafialnych.
arrowW tym tygodniu przypada trzeci wtorek miesiąca. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:30.
arrowOstatnia w tym roku Msza św. roratnia będzie odprawiona w środę o 7:00.
arrowW piątek pasterka w języku polskim o godz. 20:00 i 21:30, a w języku greckim o 23:00. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze jak w niedzielę, plus dodatkowa Msza św. o godz. 16:00.
arrowOsobom, które zapisały się na parafialną Wieczerzę Wigilijną, przypominamy, że odbędzie się ona w sali pod kościołem 24 grudnia o godz. 18:00. Prosimy o punktualność i przyniesienie ze sobą zaproszeń. Poszukujemy jeszcze kilku osób, które mogłyby pomóc w przygotowaniu Wigilii.
arrowWyjazd dzieci do katolickiej szkoły Leondio na spotkanie z biskupem Nikolaosem Foskolosem odbędzie się we wtorek 28 grudnia w godz. 9.00-17.00. W programie wizyta w planetarium. Autokar odjedzie z ul. Acharnon na wysokości kościoła. Prosimy zaopatrzyć dzieci w zabawki i drugie śniadanie. Przy zapisie w kancelarii należy podać wiek dzieci i telefon do rodziców. W czasie spotkania dzieci będą mogły złożyć drobną ofiarę z własnych oszczędności na rzecz ciężko chorej samotnej matki.
arrowZa pół euro można kupić nowy numer gazetki parafialnej a w nim między innymi propozycja modlitwy przed Wigilią i program nabożeństw w okresie świątecznym. Poprzedni numer w ramach promocji rozdajemy za darmo.
arrowW kancelarii są dostępne opłatki i świece na stół wigilijny.

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne