Strona głównaAktualnościInformacje polonijneDarmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi

Darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi

Miło nam poinformować, że usługa dostępu do serwisu Legimi została ponownie uruchomiona. Od dziś Polacy mieszkający na terenie Grecji mogą bezpłatnie korzystać z zasobów cyfrowej biblioteki. Serwis zawiera ponad 240 tys. ebooków, nowości wydawniczych i bestsellerów pochodzących od najważniejszych polskich wydawców, a także publikacje obcojęzyczne. Miłośnicy beletrystyki, literatury faktu lub sensacji znajdą tutaj coś dla siebie. Legimi ma też szeroką ofertę e-booków dla dzieci i lektur szkolnych. Alikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows). Dostęp do platformy jest efektem przedłużenia współpracy Ambasady RP w Atenach i portalu Polonorama z serwisem Legimi.

Bezpłatne kody dostępne są wyłącznie dla osób deklarujących pobyt na terenie Grecji.

Jak skorzystać z Legimi bez limitu?

Krok 1. Użytkownik, który chciałby czytać e-booki i odsłuchiwać audiobooki, wysyła prośbę o wydanie kodu dostępu pod adres: biblioteka.ateny@gmail.com. Na jedną wiadomość przypada jeden kod.

Krok 2. Po otrzymaniu kodu wystarczy wejść na stronę www.legimi.pl/grecjaczyta i wpisać unikatowy kod, a następnie zaakceptować regulamin korzystania z platformy.

Krok 3. Następnie należy założyć darmowe konto w Legimi lub zalogować się do serwisu (jeśli już posiadamy tam konto). Przy zakładaniu konta należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło.

Krok 4. Teraz można pobrać bezpłatną aplikację Legimi i czytać bez ograniczeń. Darmowy dostęp do zasobów będzie aktywny przez okres 3 miesięcy od daty aktywacji kodu.

Ważne!

• czytelnik może wystąpić jednorazowo o jeden kod i może korzystać tylko z jednego kodu jednocześnie, na maksymalnie dwóch wybranych przez siebie urządzeniach.
• po wygaśnięciu kodu można poprosić o wydanie kolejnego, pisząc na adres biblioteka.ateny@gmail.com (jeśli kod będzie dostępny, trzeba powtórzyć procedurę jego autoryzacji)

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne