15-lat istnienia portalu Polonorama

Serdecznie zapraszamy na obchody 15-lecia istnienia portalu Polonorama.

W ramach Dni Polskiego Dziedzictwa we współpracy z Ambasadą RP w Atenach chcemy celebrować wyjątkową dla naszego polsko-greckiego portalu rocznicę razem z Wami, naszymi czytelnikami i grecką Polonią.

15 maja w Metropolitan Park Antoni Tritsi -Ilion odbędzie się specjalny polski Piknik. Degustacja polskich produktów, loteria fantowa i konkursy to nie jedyne przewidziane atrakcje.

Wyjątkowym punktem programu będzie Rajd Rowerowy, na którym nie może zabraknąć miłośników dwóch kółek. Będzie to jedna z form dojazdu na odbywający się w parku jubileusz. Start rozpoczyna się spod kościoła polskiego, a rajd zakończy się w Parku Tritsi. Trasa jest bardzo łatwa, a rowerzyści będą mieli osoby prowadzące.

Na mecie na pewno będą mogli liczyć na gorące powitanie przez innych uczestników. Długość trasy to około 10 km. Przejazd będzie bezpieczny i mogą w nim uczestniczyć osoby poczatkujące. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału w przejeździe rowerowym pod nr telef. 6933204194 i e-mail: info@polonorama.com.

Zapraszamy do spędzenia z nami przyjemnej, polskiej niedzieli w pięknych okoliczności greckiej przyrody.

Do zobaczenia!

Pamiętajcie, że piknikujemy na całego. Nie zapomnijcie wsiąść ze sobą koca i koszyka ze swoimi ulubionymi przysmakami i napojami.

UWAGA!!!

Osoby chętne do udziału w Rajdzie Rowerowym prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej Regulaminem i Warunkami Rajdu oraz uzupełnieniem Oświadczenia Uczestnika Rajdu Rowerowego. Osoby poniżej 18 lat muszą dodatkowo wypełnić Oświadczenie rodzica / prawnego opiekuna. Uzupełnione formularze prosimy przynieść na start Rajdu.
Spotkanie uczestników Rajdu Rowerowego przed kościołem o godz. 9:30. Start godz. 10:00.

Dojazd do Parku Tritsi:
Autobus ze stacji metra Αttiki: A10, B10
Stacja Parkou Tritsi: 1. POLIKATIKION / 1η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ
Wejście do parku od ulicy Leof. DIMOKRATIAS
PIKNIK przy jeziorze Kifisida / Λίμνη Κηφισίδα – Mapa Googl

Materiały do pobrania

pdfREGULAMIN I WARUNKI RAJDU ROWEROWEGO

pdfPROGRAM RAJDU ROWEROWEGO

wordOŚWIADCZENIE UCZESTNIKA RAJDU ROWEROWEGO

wordOŚWIADCZENIE RODZICA

pdfZAPROSZENIE

pdfPLAKAT 15 LAT POLONORAMY

NAJNOWSZE

KUCHNIA

Informacje polonijne