Muzea i galerie dla dzieci

adventureAdventure Park to teren rekreacyjny w lesie, gdzie organizowane są zajęcia związane z naturą. Goście decydują się na skok "Tarzana" od drzewa do drzewa, na wysokości do 15 metrów przy użyciu specjalnych urządzeń bezpieczeństwa.

Adventure Park jest otwarty dla wszystkich, małych dużych, odważnych i śmiałych ..., obejmuje różne trasy z rosnącymi trudnościami i wysokością: Flying Fox, most z Nepalu, skok Tarzana i wiele innych ciekawych sposobów, aby surfować po  drzewach.

gokartOstatnio, jazda i prowadzenie samochodu kart przez dzieci staje się coraz bardziej popularna. W rezultacie coraz więcej małych kierowców zakłada kombinezony, kaski, rękawice i odważnie zasiada za kierownicę, po czym czeka na sygnał startu by sprawdzić swoje umiejętności jazdy.

alluAllou Fun Park to park rozrywki dla dzieci i dorosłych, w którym znajduje się  wiele interaktywnych gier, kolejki, grer zręcznościowych, słynne Panoramiczne Koło, które jest jednym z największych w Europie, ekscytująca gra Star Flyer jazda do gwiazd i nowe 4D Gate z projekcją filmów edukacyjnych i rozrywkowych w czwartym wymiarze.

Ελλkosmosηνικός Κόσμος

Centrum Kultury Greckiej Kosmos, jest nowoczesnym, żywym muzeum.

Dzięki nowoczesnym programom komputerowym i interaktywnym eksponatom edukacyjnym, dorośli  i dzieci wchodzą w  kontakt ze starożytnym światem greckim i zwyczajami  oraz obyczajami z różnych regionów Grecji.nk-widget