×

Uwaga

Google Geocoding API error: The request was denied.

Panorama Firm

Impet transport

0.0/5 rating (0 votes)

Specjalizujemy się w transporcie. Jeden z naszych głównych kierunków to Grecja. Nasza główna domena to kraj i Europa - spedycja na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji zestawy o ładowności do 24t, zstawy jumbo oraz tandem a także ciężarówki, firanki, naczepy i inne formy do transportu.

Realizujemy także zlecenia na transport do Grecji drobnicowy. Posiadamy bardzo korzystne warunki współpracy w relacji spedycja Grecja.

Przewóz towarów z i do Grecji :
Z Grecji przeważnie transportowane są z Polski wyroby przemysłu elektromaszynowego a także metale nieszlachetne, artykuły spożywcze, alkohol i tytoń. Z racji, że obsługujemy relacje południowe - płw. bałkański, tak więc organizujemy przewóz towarów do Grecji w obydwu relacjach. Oferujemy Państwu również transport towarów Bułgaria oraz spedycja. Zlecenia do Grecji wykonujemy z krótkimi terminami realizacji zleceń - termin realizacji w granicach 4-5dni. Ponadto transport drobnicowy (ładunki częściowe) w relacji Polska-Grecja i z Grecji do Polski.

Address

Contact

  • Kazimierz Czaja
  • Phone: +30- 17 774 03 42
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


nk-widget