Ogłoszenia

New
wtorek, 27 grudzień 2016
Przedstawiciel handlowy na rynku greckim

Przedstawiciel handlowy na rynku greckim

Jesteśmy małą firmą mieszczącą się w Polsce a konkretnie w Tomaszowie Lubelskim Zajmujemy się eksportem artykułów spożywczych pochodzenia rolniczego.

Eksportujemy spore ilości fasoli, orzechów, wiśni itp. Chcemy nawiązać współpracę z osobą, która chciałaby w jakiś sposób związać się z naszą firmą. Nie znamy języka greckiego. Poszukujemy osoby znającej doskonale język polski i grecki, która zechciałaby pomóc nam nawiązać kontakty z firmami greckimi zajmującymi się importem fasoli, orzechów, truskawek itd. Chodzi o współpracę długoterminową polegającą również na ciągłym kontakcie, opiece nad naszymi przyszłymi klientami we Grecji.

Mieścimy się w Tomaszowie Lubelskim. W naszym regionie uprawia się dużo fasoli typu Jaś Karłowy oraz Jaś Piękny. Z tego co wiemy we Grecji bardzo ceniona jest głównie fasola o dużych ziarnach, gruba.

Jesteśmy w stanie zaproponować partnerstwo w zamian za miłą, rzetelną i owocną współpracę osobie, której takie działanie będzie oprócz wyników finansowych przynosić przyjemność.

Kontakt pod numerem + 48 605358612

e-mail: radmark-radek@wp.pl

www.ppzslawa.pl Radosław Zawadzki PPZ SŁAWA Sp. z o.o.

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mobil

+ 48 605358612


nk-widget