Społeczność polska w Grecji

Od Księdza Jerzego Chorzempa - „Msze św. dla Was, drodzy Rodacy”: Nafplio, Kalamata, Patra, Porto Heli - Kranidi Golemi, Korynt, Sparta. W marcu módlmy się z Papieżem Franciszkiem, aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.

Add a comment

Już za nami 12. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HO.RE.CA. Kolejna edycja Targów odbyła się w dniach 10-13 lutego 2017 r. w Metropolitan Expo w Atenach.

Add a comment

Z okazji międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Holocaustu, grecka fundacja "Den Lismono" zorganizowała wystawę pt. "Jeden obraz ... tysiąc słów", która prezentuje dziesiątki plansz fotograficzne dotyczących niemieckich zbrodni wojennych zarówno w Polsce, w Grecji jak i innych okupowanych krajach. 

Add a comment

15 grudnia w sali Biblioteki Muzycznej Megaro Mousikis odbył się koncert kolęd z okazji 25-lecia polsko-niemieckiego układu o dobrym sąsiedztwie. W czasie dwugodzinnego wydarzenia artyści z Polski, Niemiec oraz Grecji zaprezentowali kilkanaście świątecznych utworów. W wydarzeniu wzięli udział Ambasador RP w Atenach, Anna Barbarzak oraz Ambasador Niemiec, Peter Schoof.

Add a commentnk-widget